Denemeye Hazır mısınız?

Toplam 126 adet daire ve 15 işyerinden oluşan site şeklindeki projemiz, 56 ADET 4+1 Brüt 210 m2 70 ADET 2+1 Brüt 108 m2 daire seçenekleri bulunmaktadır. Talas / Bahçelievler’de Muhsin Yazıcıoğlu parkına cephe, eşsiz Erciyes ve Kayseri manzarası ile harika bir lokasyonda bulunmaktadır. 3500 m2 kapalı otoparkı ile, site bahçesinin tamamı yeşil alana ayrılmıştır. Çocuk oyun salonu, sinema salonu, spor salonu, sauna gibi sosyal donatılar ile yeşilin ve eşsiz manzaranın keyfini sürebileceğiniz AFM EYLÜL projesin de sizde yeriniz alın.
A

AYRICALIKLI LÜKS

AFM Eylül, lüksün tanımını yeniden yapıyor ve ulaşılmaz algısını kırarak, lüks konforunu çok özel fiyatlarla sunuyor. Modern mimari anlayışının günümüz teknolojisi ile buluştuğu Eylül'de; ayrıcalıklı hizmetler, kendinizi ödüllendirebileceğiniz alanlar ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız imkanlar sizi bekliyor.
D

DEĞERLİ LOKASYON

Kayseri'nin en gözde yerleşim yerinde konumlandırılan Afm Eylül, Otobüs duraklarına sadece 5 dakika yürüme mesafesinde; anaokulu, kolej, hastane ve alışveriş merkezlerinin tam ortasında. Havalimanına ise sadece 30 dakika mesafede yer alan Afm Eylül, yatırım değerini her geçen gün yükseltiyor.
S

SOSYAL ALANLAR

Hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı alternatifler sunan Afm Eylül, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz birçok açık hava etkinlik alanı mevcut. Yürüyüş parkuru, çocuk parkı, dinlenme ve peyzaj alanları gibi alternatiflerin bulunduğu Afm Eylül'de, güneşin ve güzel havanın tadını çıkarmak için her türlü imkana sahip olacaksınız.
K

KALİTELİ YAŞAM

En yüksek standartları yakalamak için birinci sınıf kalitede tasarlanan , geniş daire seçeneklerini eşsiz manzarası ve estetik detaylarla birlikte kullanımınıza sunuyor.Ömür boyu mutluluğu ve huzuru, hissetmeniz için tasarlanan size özel alanlarda, sevdiklerinizle birlikte evinizin rahatlığını hissedeceksiniz.
S

SİNEMA SALONU

Afm Eylül tamamen sizin mutluluğunuz ve konforunuz için dizayn edildi.Toplantı salonumuzda, firmanız toplantılarını yapabilir; sekreterlik, yemek, çay ve kahve ikramlarımızdan yararlanabilmektedir. Sinema salonumuzda çocuklar ve sizler için film gösterilerimiz olacaktır.
O

OTOYIKAMA & OTOPARK

AFM Eylül 'de araçlarınızı herhangi bir park sorunu yaşamadan, sürekli kameralar ile denetlenen ve güvenle park edebileceğiniz kapalı bir otopark mevcuttur. Kullanımı oldukça kolay en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş otopark alanlarının yanı sıra Afm Eylül 'de sizi birde Otoyıkama hizmeti bekliyor.
S

SAUNA

Negatif iyonlar sıcak taşlara serpilen su ile havaya fışkırırlar ve aldığınız nefes ile vücudunuza girerler. Negatif iyonları sayesinde insan üzerinde hissedilebilen olumlu etkiler yaratır. Günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz, sporunuzu yaptıktan sonra rahatlayabileceğiniz tesisimizle hizmetinizde olacağız.
S

SPOR SALONU

Tesisimiz, bina sakinlerimizin tüm sportif beklentilerini karşılayacak standartlarda sportif ekipmana ve yaşam alanına sahiptir. Tesisimizde ayrıca profesyonel eğitmenlerimizden yardım alma imkanı sağlamaktayız. Eğitmenlerimiz kişiye özel vücut analizi ile egzersiz programı hazırlayarak sağlıklı ve fit bir bedene sahip olmanıza yardımcı olurlar.
O

OYUN ALANI

Kapalı oyun alanı seçeneğimizle her mevsim oyun zamanlarını geçirmek amacıyla sunduğumuz alanlarla sizin ve çocuklarımızın daha kaliteli zaman geçirmelerini istemekteyiz.

© Copyright 2017. All Rights Reserved Adlive Ajans.